САТИРА: Заява Арестовича про релокацію українського уряду до Канади для зміцнення держави
Beta

САТИРА: Заява Арестовича про релокацію українського уряду до Канади для зміцнення держави

28 Липня 2022
FacebookTwitterTelegram
137

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що нібито Олексій Арестович, радник голови Офісу Президента, заявив, що релокація українського уряду в Канаду зміцнить державу. Проте це — вигадана новина.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті «Панорами» чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

Олексій Арестович у своїх нещодавніх інтервʼю та виступах не згадував можливу релокацію українського уряду в Канаду. Про такі заяви радника голови Офісу президента не повідомляли ні українські, ні іноземні ЗМІ.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний