Сергій Плохій приєднався до Наглядової ради VoxUkraine | VoxUkraine

Сергій Плохій приєднався до Наглядової ради VoxUkraine

24 Травня 2018
FacebookTwitterTelegram
3018

Ми раді представити нового члена Наглядової ради VoxUkraine  – Сергія Плохія, професора української історії в Гарвардському університеті, директора Гарвардського українського наукового інституту.

Сергій Плохій – професор історії та директор Українського наукового інституту Гарвардського університету. Один з провідних спеціалістів з історії Східної Європи. Входить до складу наукової ради Українського історичного журналу. Є автором понад 20 книжок, зокрема «Остання імперія», яка нагороджена премією Ліонеля Ґельбера, премією Пушкінського видавництва російської книжки і премією Антоновичів, «Брама Європи», за яку отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка, “Козацький міф”, “Походження слов’янських націй. Домодерні ідентичності в Україні, Росії та Білорус” та ін.

Як член Наглядової ради VoxUkraine, Плохій долучатиметься до стратегічного розвитку та контролюватиме діяльність VoxUkraine. Нагадаємо, що наша місія – підвищення якості економічної політики та рішень через розвиток професійної дискусії, що безпосередньо впливає на добробут кожного громадянина країни.

В передчутті успішної співпраці!