Симпозіум EscapeUSSR | VoxUkraine

Симпозіум EscapeUSSR

30 Квітня 2015
FacebookTwitterTelegram
1493

VoxUkraine, Київська школа економіки, Каліфорнійський університет, Берклі, Стокгольмський інститут перехідної економіки, програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні», Western NIS Enerprise Fund, Асоціація Порівняльних Економічних Досліджень та інші партнери організували Симпозіум, Присвячений Спеціальному Випуску Журналу з Порівняльної Економіки, “Україна: Визволення від Пост-Радянської Спадщини?”.

Під час заходу організаторам вдалося отримати свіжий погляд експертів на хвилюючі питання: Що потрібно зробити в Україні? Як це зробити? Куди треба направити зусилля в першу чергу? Як ми можемо зберегти підтримку необхідних реформ серед населення?

Симпозіум складався з 9 політичних та 14 академічних секцій.

В заході взяли участь відомі політики, дипломати та економісти, зокрема посол США в Україні Джеффрі Пайєтт, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, посол ЄС в Україні Ян Томбінський, Глава Нацбанку Валерія Гонтарева, міністр фінансів Наталія Яресько, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус, міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Саша Боровик, перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, заступник начальника Національного банку України Дмитро Сологуб та ін.

Серед спікерів було більш ніж 30 топ-економісти з ЄС і США. Також свої доповіді презентували постійні автори та члени редколегії VoxUkraine.

Місце проведення: Готель Hilton, бульв. Тараса Шевченка, 30, Київ
Дата:
24-26 квітня 2015

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за електронною адресою [email protected].

Партнери

Медіа-Партнери

Ми хочемо, щоб Україна отримала глобальну підтримку, яка підвищить здатність держави проводити структурні реформи і покаже, що уряд і громадянське суспільство спільними зусиллями зможуть допомогти країні подолати важкі випробування.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі