Тендер на проведення репрезентативного опитування

Тендер на проведення репрезентативного опитування

Photo: ua.depositphotos.com / boggy22
11 Грудня 2023
FacebookTwitterTelegram
614

Громадська організація «Вокс Україна» в рамках проєкту «Молодіжний марафон доброчесності» за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС оголошує тендер на пошук підрядної організації для проведення репрезентативного соціологічного опитування, пов’язаного зі сприйняттям корупції.

Географія дослідження: вся Україна, за винятком територій ведення бойових дій та тимчасово окупованих територій.

Категорії населення: все населення України (міське та сільське), у віці від 18 років. 

Кількість респондентів: приблизно 3000. Вибірка буде розподілена на 3-4 порівнювані підвибірки, які відповідатимуть на трохи різні запитання

Тривалість опитування: до 20 хвилин

«Вокс Україна» надасть проєкт опитувальника, а учасник торгів надасть свої зауваження чи пропозиції щодо формулювання питань. Також потрібно буде провести пілотне опитування, щоб протестувати анкету.

Просимо надавати пропозиції з проведення опитування методом телефонних інтерв’ю та/або онлайн-панелі. У заявці вкажіть, будь ласка, терміни проведення та вартість опитування з розбивкою на фіксовані видатки та видатки, які залежатимуть від кількості респондентів. Будь ласка, додайте короткий опис (до 1 сторінки) вашого досвіду проведення опитувань. Якщо у вас є досвід проведення рандомізованих експериментів, будь ласка, опишіть його.

Результати дослідження будуть опубліковані на сайті «Вокс Україна» та представлені стейкхолдерами з метою застосування в розробці релевантних політик зі зниження корупції в Україні. 

Термін виконання робіт та надання послуг: грудень 2023-січень 2024 року.

Очікуваний результат – файл із мікроданими опитування у форматі xls або csv.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників: 18 грудня 2023 року, до 23:59 за київським часом.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою: [email protected] (Ілона Сологуб, наукова редакторка, ГО «Вокс Україна»), [email protected] (Ксенія Алеканкіна, керівниця проєкту «Індекс реформ», ГО «Вокс Україна»), [email protected] (Вікторія Агапова, аналітикиня проєкту «Індекс реформ», ГО «Вокс Україна») та [email protected] (Круп’яник Аліна, асистентка проєкту «Індекс реформ», ГО «Вокс Україна»).

Чекаємо на вашу комерційну пропозицію.

Опитування відбувається в рамках проєкту «Молодіжний марафон доброчесності». Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний