Тендер на розробку настільної гри, яка у легкій формі навчатиме молодь доброчесності

Тендер на розробку настільної гри, яка у легкій формі навчатиме молодь доброчесності

20 Вересня 2023
FacebookTwitterTelegram
1173

Громадська організація «Вокс Україна» в рамках співпраці з Антикорупційною ініціативою ЄС оголошує тендер на розробку настільної гри, яка у легкій формі навчатиме молодь доброчесності

Орієнтовні параметри

Ідея гри: показати, що вибір кожного впливає на загальне благо, і у свою чергу загальне благо може впливати на виграш кожної людини.

Аудиторія гри: підлітки – учні старших класів.

Час гри: до години.

Формат: карткова гра (гравець отримує завдання чи запитання на картці й має зробити вибір). Проте формат може бути змінений в ході обговорення гри з командою «Вокс Україна» та тестування.

Участь «Вокс Україна»: тісне залучення до обговорення ідеї та розробки гри.

Візуальне оформлення: гра має бути якомога простішою (умовно, щоб кожен міг її роздрукувати та використовувати), оскільки гра буде безкоштовно надана школам. За необхідності художник/ілюстратор може бути залучений за конкурсом.

Очікувані результати співпраці: книга правил гри, опис необхідних для гри матеріалів (картки, ігрове поле за потреби, фішки тощо), проведене тестування гри.

Термін розробки гри: 7-9 тижнів.

Правовласництво: передача прав ГО «Вокс Україна».

Запитання та уточнення надсилайте на адресу: [email protected].

Пропозиції та бюджети можна подавати у вільному форматі.

Прохання надіслати пропозицію: опис процесу розробки гри та бюджет до 27 вересня 2023 року (23:59) на адресу [email protected] (Ілона Сологуб, наукова редакторка ГО «Вокс Україна»), [email protected] (Ксенія Алеканкіна, керівниця проєкту «Індекс реформ», ГО «Вокс Україна»).

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний