«Цікавіше жити в режимі постійної діяльності і спостерігати її результати» – Анастасія Чернуха | VoxUkraine

«Цікавіше жити в режимі постійної діяльності і спостерігати її результати» – Анастасія Чернуха

22 Лютого 2020
FacebookTwitterTelegram
2627

Адміністраторка сайту VoxUkraine Анастасія Чернуха раніше допомагала з графікою, а зараз верстає і публікує матеріали (і, звісно, шукає в них помилки, перевірка якості на всіх етапах – одна з основ роботи VoxUkraine), а також координує роботу перекладачів: стежить за виходом статей і дотриманням строків перекладу.

Анастасія прийшла у VoxUkraine два роки тому, бо мала трохи часу і бажання робити корисні речі. Вона каже, що їй близькі ідеї організації, тож допомога проекту це ще й спосіб проявити громадянську позицію: VoxUkraine покликаний формувати критичне мислення і адекватну суспільну думку, а вона є частиною цього процесу. 

Разом із роботою у VoxUkraine Настя займається менеджментом у проекті «Студвей», який публікує новини, поради і можливості навчання для українських студентів. «Не люблю, коли забагато вільного часу», каже Анастасія, «цікавіше жити в режимі постійної діяльності і спостерігати її результати». Хоча поєднувати дві роботи інколи важко, але це краще, ніж сидіти без діла. 

Ефект від роботи Анастасія спостерігає за своїми знайомими: багато з них почали ретельніше оцінювати новини і заяви політиків після знайомства з VoxUkraine. На думку Анастасії, часто людям бракує саме бажання розібратися в тому, як функціонують політика та економіка, а також пасивне очікування, що хтось інший вирішить їхні проблеми. На щастя, це можна виправити. На жаль, перетворення можуть тривати довго, тож маємо надати їм поштовх. 

Для Насті важливо відчувати результати своєї роботи. Бажано – відчувати буквально, тримаючи продукт діяльності в руках. Такі відчуття приносить одне з захоплень Анастасії, вона створює авторські блокноти і листівки, придумує дизайн, верстає, і нарешті отримує фізичний результат. Тож якщо колись започаткує власну справу, обиратиме сферу, в якій зможе створювати свій продукт від початку до кінця. 

Настя не є фанаткою серіалів, проте зараз захоплено слідкує за другим сезоном «Sex Education»: він легкий і смішний, при цьому важливий і безмежно красиво знятий. Читає Анастасія переважно те, що може допомогти в роботі. З ділової літератури вона особливо радить «45 татуювань менеджера» Максима Батирєва, причому навіть тим, хто до управлінської діяльності не дотичний. Настя обіцяє, що книга допоможе в спілкуванні і вирішенні складних ситуацій в комунікації. Сама ж вона легко знаходить спільну мову з людьми і завжди виступає за безконфліктний і спокійний пошук компромісу. 

Для продуктивної роботи Насті важливо сформувати комфортний простір. Обстановка має не відволікати і одночасно бути затишною, тому Анастасія оточує себе приємними дрібницями: декоративними рослинами, ліхтариками і свічками, вмикає приємну музику. 

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний