У Новий рік з новими можливостями: набір на стажування у VoxCheck | VoxUkraine

У Новий рік з новими можливостями: набір на стажування у VoxCheck

12 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
2880

Вже оговтались від новорічних свят і готові вриватись у 2021 рік з новими знаннями та навичками? Тоді вам на стажування у VoxCheck!

Стажування триватиме 9 тижнів: з 20 січня до 26 березня

За цей час кожен стажер спробує свої сили у трьох напрямках:

  • фактчек – моніторинг виступів політиків та перевірка фактів відповідно до офіційних даних;
  • спростування фейків – пошук та спростування неправдивих новин із соціальних мереж;
  • написання експлейнерів – пишемо просто на складні соціальні та економічні теми.

Наприкінці ви отримаєте сертифікат про проходження стажування, рекомендаційний лист та запрошення до Клубу випускників VoxCheck.

Щоб потрапити на стажування, потрібно відправити резюме на пошту керівниці програми стажування VoxCheck Світлани Сліпченко та пройти тестове завдання: [email protected]

Термін прийому резюме: з 11 до 17 січня. 

Чому ви маєте подаватись на стажування до VoxCheck?

По-перше, VoxCheck співпрацює з Facebook проти поширення фейкових новин. За 2020 рік VoxCheck спростував понад 700 фейків.

По-друге, VoxCheck входить до International Fact-Checking Network – Міжнародної мережі фактчекінгу. Відтак стандарти роботи та методологія проекту відповідають світовому рівню фактчеку. 

По-третє, разом з сотнею інших фактчекерів з понад 70 країн світу VoxCheck входить до #CoronaVirusFacts Alliance. Це коаліція фактчекінгових організацій, які спростовують фейки про COVID-19. У базі Альянсу зараз понад 9000 спростованих фейків. 

По-четверте, щотижня VoxCheck випускає фактчек-відео, які транслюють в ефірі «UA: Перший» та у програмі «Соромно» з Яніною Соколовою в ефірі 4 каналу. Крім того, VoxCheck ловить політиків на брехні у прямому ефірі політичного ток-шоу «Зворотний відлік» на «UA: Перший». 

Хочете долучитись до нашої масштабної роботи? Тоді чекаємо вас на стажуванні!

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний