Революція Гідності та конфлікт на Сході стали каталізатором серйозних трансформацій в житті суспільства. Втім в Україні досі бракує жвавого суспільного обговорення недоліків та переваг запропонованого реформаторського курсу і його можливих альтернативних варіантів. Фахова дискусія з питань економічної та соціальної політики, що базується на аргументах та кількісному аналізі, є запорукою кращої якості ухвалених рішень та важлива з точки зору залучення населення у процес реформ та сприйняття ним (інколи не зовсім бажаних) кроків.
Перепрошуємо за труднощі в роботі аплікаційної форми. Зараз все працює. Кінцевий термін прийому заявок продовжено до 14 жовтня!
Цієї осені німецький аналітичний центр Polis180 спільно з VoxUkraine оголошують просвітницький проект «Україноміка». Ідея проекту – розтлумачити різні економічні погляди та концепції та залучити до їх обговорення представників науки й громадянського суспільства, а також населення.
В рамках проекту ми прагнемо з різних точок зору поглянути на ключові проблеми економіки України, аргументовано розглянути всі «за» та «проти» конкретних рішень. А також залучити громадян до формування та висловлення своєї позиції стосовно тих чи інших пропозицій.
Як це відбуватиметься?
- Зустрічі українських та німецьких експертів в рамках двох семінарів у Берліні (08-11 листопада 2018 р.) та Києві (28 листопада – 1 грудня 2018 р.) з метою обговорення проблем української економіки та кроків, необхідних для їх подолання, а також обговорення нових економічних концепцій та перспектив
- Створення відео, які роз’яснюють конкретні проблеми української економіки та різноманітні політики для їх подолання.
- Трансляція відеозаписів в Інтернеті, щоб залучити українську громадськість до обговорення економічних реформ
Ми запрошуємо молодих економістів, соціологів, юристів, експертів, громадських активістів взяти участь в освітньому турі в Німеччину. В програмі – зустрічі з представниками різноманітних організацій, дотичних до економічної сфери – аналітичних центрів, урядових установ, академічних інституцій. Здобутий досвід та знання учасники конвертують в створення коротких відео-роликів, які б розкривали різні концепції та погляди на важливі та контроверсійні економічні питання.
Хто може подаватися?
Студенти, науковці, економісти, соціологи, юристи, експерти, громадські активісти у віці від 20 до 35 років, які прагнуть дослідити німецький досвід трансформаційних процесів, та спрямувати його на розвиток економічної дискусії в Україні.
Як взяти участь?
Заповніть онлайн-анкету за посиланням: goo.gl/forms/8EfCV5IwAT9yQYal2
Кінцевий термін подання заявок на участь: 14 жовтня 2018
Співбесіди з відібраними кандидатами відбудуть 18 жовтня.
Коли і де?
7-11 листопада 2018, Берлін, Німеччина
грудень, 2018, Київ, Україна
Робоча мова: Англійська
Організатори покривають витрати на участь у програмі.
Якщо виникатимуть питання, пишіть на адресу [email protected], Юля Мінчева, координатор проекту.