Важливість реформ для українців

Важливість реформ для українців

Photo: ua.depositphotos.com / etiamos
18 Листопада 2022
FacebookTwitterTelegram
1693

Сьогодні представляємо вам два графіки щодо опитування, проведеного «Вокс Україна» за підтримки МФ «Відродження» та Посольства Швеції в Україні (невдовзі на Воксі вийде стаття з детальними результатами опитування).

Перший графік показує, що більшість українців розуміють важливість реформ, однак ті реформи, які є «далі» від людей (тобто сфери, з якими люди не стикаються щодня) отримали меншу підтримку.

При цьому більшість українців бачать головною перешкодою для впровадження реформ протидію зацікавлених осіб (респонденти могли обрати до трьох відповідей).

Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені у цій публікації є позицією автора та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні та Міжнародного фонду «Відродження».

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний