ВІДЕОФЕЙК: Реклама подкасту CNN на Таймс-сквер про те, що «Києву кінець»

ВІДЕОФЕЙК: Реклама подкасту CNN на Таймс-сквер про те, що «Києву кінець»

14 Березня 2024
FacebookTwitterTelegram
333

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють нібито рекламу CNN на Таймс-сквер із текстом: «Києву кінець. Чи спиняться на цьому росіяни, чи підуть далі? Дізнайтеся це й інше на Political Briefing». 

Утім, це  — відеофейк. Цієї реклами ніколи не показували на Таймс-сквер. 

Скриншот допису 

Цей фейк вже спростовували незалежні фактчекери з Reuters. На їхній запит віцепрезидентка з комунікацій CNN Емілі Кун відповіла, що «відео змонтоване та не є рекламою CNN». Спростував появу такої реклами на екрані будівлі й представник компанії Silvercast, що володіє цим екраном, Гері Гроссмен. Він наголосив, що вони ніколи не транслювали подібного повідомлення. 

Political Briefing — це щотижневий подкаст політичного директора CNN Девіда Чаліана, де він запрошує різних гостей для обговорення політичних тем. Серед останніх випусків подкасту Political Briefing немає не тільки безпосередньо дотичних до України та росії тем і заголовків, а й узагалі зовнішньополітичних. Цей подкаст зосереджений здебільшого на внутрішній політиці США — наприклад, у випусках йдеться про праймеріз, кокуси, вибори загалом, ухвалені окремими штатами нові закони та дії політиків.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний