ВІДЕОФЕЙК: Ведучі американського телеканалу висміяли Володимира Зеленського

ВІДЕОФЕЙК: Ведучі американського телеканалу висміяли Володимира Зеленського

24 Лютого 2023
FacebookTwitterTelegram
532

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють відео, на якому ведучі американського телеканалу KCCI нібито сміялися під час трансляції промови Володимира Зеленського, а сама новина про виступ президента була підписана як «нетерплячий собака гуде і гавкає на господаря».

Однак це — фейк, адже відео змонтували із декількох окремих фрагментів. До того ж ведучі сміялися не з Володимира Зеленського.

Скриншот публікації

Насправді в оригінальному сюжеті від 20 лютого 2017 року телеканал показував відео з собакою зі штату Огайо, який гавкав та сигналив за кермом автомобіля. 

Під час трансляції відео ведуча Лора Тореллі зазначила, що це не перший випадок, коли собака спричинив галас, та назвала його нахабним. Також Тореллі сказала, що раніше цуценя вже бачили в інших частинах міста.

Скриншот з оригінального сюжету. Джерело: телеканал KCCI

Також за допомогою зворотного пошуку у Google Images ми знайшли відео із промовою Володимира Зеленського перед парламентом Великої Британії 8 лютого 2023 року. На сайті KCCI нам не вдалося знайти відео, де ведучі висміюють українського президента.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний