Відключення електроенергії в Україні

Відключення електроенергії в Україні

Photo: ua.depositphotos.com / Fibonacci
20 Січня 2023
FacebookTwitterTelegram
1520

Між 21 грудня 2022 та 3 січня 2023 Центр Разумкова опитав понад 2000 українців про те, наскільки часто у них вимикають електроенергію. Далі кілька графіків за результатами цього опитування. Вони показують, що більшість людей відчутно страждали від відключень, однак задоволені роботою влади та енергокомпаній з відновлення електропостачання. Більшість вважають рішення про відключення справедливими та обгрунтованими (хоча із соцмереж може здаватися інакше).

56% були б готові замінити свої лампи розжарювання на LED-лампи, якби це було безкоштовно, а майже третина уже перейшли на економні лампи.

Як часто за останні 3 місяці у Вас вдома відбуваються відключення електроенергії?

Наскільки сильно відключення електроенергії як у Вас вдома, так і в інших місцях, впливають на Ваше повсякденне життя?

Як ви оцінюєте дії влади та енергетичних кампаній з ліквідації наслідків цих ударів і відновлення енергопостачання?

Відомо, що одним споживачам відключають енергію частіше, іншим рідше. Як би ви оцінили рівень справедливості та обґрунтованості таких відключень у своїй місцевості?

Якби у Вас була можливість БЕЗКОШТОВНО замінити лампи розжарювання на більш економічні (LED-лампи тощо), чи скористалися б Ви такою можливістю?

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний