«Вокс Україна» — аналітичний партнер «Міжнародного експертного обговорення 2021: «Партнерство для розвитку»

«Вокс Україна» — аналітичний партнер «Міжнародного експертного обговорення 2021: «Партнерство для розвитку»

25 Листопада 2021
FacebookTwitterTelegram
298

«Вокс Україна» став аналітичним партнером «U-LEAD з Європою» у межах конференції «Міжнародне експертне обговорення 2021: «Партнерство для розвитку». Цією великою подією, що відбудеться у Києві 7-8 грудня, завершиться рік значного прогресу для місцевого самоврядування в Україні.

Повноваження, передані українським громадам, збільшили не тільки їхню фінансову автономію, але також рівень їхньої відповідальності та виклики, з якими вони стикаються. Крім того, 2021 рік був сповнений енергії та нового бачення після нещодавніх місцевих виборів, зокрема в сфері місцевого розвитку. Враховуючи важливість співпраці та синергії зусиль громад, «Міжнародне експертне обговорення 2021» спрямоване на обговорення питання міжмуніципального партнерства як чинника місцевого розвитку.

Запрошуємо вас на конференцію, на якій обговоримо «органічне» партнерство між громадами. Також ви зможете дізнатися про окремі успішні і нещодавно розпочаті проєкти місцевого розвитку регіонального значення, які готуються в рамках ініціативи U-LEAD, запущеної в липні 2021 року.

Формат події — гібридний: спікери перебуватимуть у студії, а учасники долучатимуться онлайн.

Реєстрація триває за посиланням.

Програма заходу за посиланням.

Долучайтеся до події у Facebook, аби бути у курсі найновішої інформації.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний