Beta

Як підвищення мінімальної зарплати впливає на ринок праці

10 Березня 2018
FacebookTwitterTelegram
1

За останні три роки уряд підняв мінімалку більше, ніж утричі. Керівник проекту iMoRe Тетяна Тищук проаналізувала, як змінюється ситуація на ринку праці та на які сегменти впливають такі рішення уряду.

у 2017 році українці стали заробляти більше, ніж до кризи. Про це свідчать дані Державного комітету статистики. Так, середня зарплата в грудні 2017 року становила 8777 грн, а рівно 4 роки тому цей показник був 3619 грн. Якщо порівняти ці суми з урахуванням більш ніж двократної інфляції за цей час, то все одно отримаємо 6%-ве зростання реальних трудових доходів. Важливо, що в плюс вийшли майже всі регіони України. Єдиною областю, в якій заробляють менше, ніж до кризи, залишається Луганська.

Детальніше про це читайте у матеріалі Бориса Давиденка та Тетяни Тищук «Жити стало краще, жити стало веселіше: українці заробляють більше, ніж до кризи. Теж не вірите?»

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний