Запрошуємо на зустріч з Джоном Хокінсом, автором книги “The Creative Economy” | VoxUkraine

Запрошуємо на зустріч з Джоном Хокінсом, автором книги “The Creative Economy”

23 Жовтня 2017
FacebookTwitterTelegram
2371

Джон Хокінс, автор книги “The Creative Economy: How People Make Money From Ideas” виступить у Києві з доповіддю про креативну економіку та її роль у розвитку міст у рамках Kyiv Smart City Forum’17. Визначний автор входить у членство консультаційної Ради з креативної економіки ООН та є одним із найвпливовіших експертів у цій галузі.

Місце проведення Форуму: НСК «Олімпійський» (вул. Велика Васильківська 55, м. Київ, Україна).

Дата та час: 3 листопада 9:20-11:30.

Наразі креативна економіка є абсолютно новою парадигмою у розвитку сучасних, прогресивних міст. Цей вектор є необхідним як для столиці так і для всієї країни, саме він дозволяє вивести економіку України на новий рівень. Експерта оцінка провідного фахівця з креативної економіки, Джона Хокінса, стане одним з ключових факторів, який вплине на подальший розвиток цього напрямку в державі. Ініціатива Kyiv Smart City активно розвиває цей напрямок та працює над підтримкою креативних індустрій, які базуються на соціальних та інноваційних компонентах, що дозволять змінити місто на краще.

Протягом останніх п’ятнадцяти років Джон Хокінс працював з великими організаціями в більш ніж тридцяти країнах світу та поглиблював розуміння креативності та інноваційності у діловому середовищі. Перед тим, як опублікувати “The Creative Economy”, автор підтримував успішні компанії у сфері видавництва, телебачення, кіно, цифрових медіа та потоковому телебаченні. З 1982-1996 рр. співпрацював з HBO і Time Warner, відповідаючи за телевізійну та ефірну стратегію в Європі. Сьогодні, провідний експерт з креативної економіки виступає з лекціями по всьому світу та дискутує з провідними фахівцями галузі.

«Кожна нова економіка змінює життя людей. Індустріальна революція привнесла в наше сьогодення нову техніку, новий стиль життя та нове бачення світу. Зростання креативної економіки означає зародження нового етапу життя людства, що веде до абсолютно нових ідей, які покликані змінити міста, країни та цілий світ.» — зазначає Джон Хокінс.

Встигніть зареєструватись на Kyiv Smart City Forum’17 та особисто почути доповідь легендарного експерта з креативної економіки. Організатор Форуму — ініціатива Kyiv Smart City, Співорганізатор — A7 CONFERENCES. За підтримки — Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Серед провідних тем панельних дискусій Kyiv Smart City Forum 2017, наступні:

  • Smart City: Технології для розвитку міста.
  • Культура та IT розвиток креативної економіки в Україні
  • Успішні стартапи для розвитку міста
  • Вплив смарт-технологій та технологічних інновацій на ринок ЗМІ
  • Роль державно-приватного партнерства у розвитку міст
  • ЖКХ, енергоефективність, відновлювана енергетика
  • Е-демократія та відкритий уряд.

Ключові спікери: Віталій Кличко, Голова, Київська міська державна адміністрація. Геннадій Пліс, Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації. Франс-Антон Вермаст, Радник зі стратегії та smart city амбасадор, Amsterdam Smart City. Юрій Назаров, Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, Київська міська державна адміністрація. Джон Хокінс, Член консультаційної Ради з креативної економіки ООН; автор книги “The Creative Economy: How People Make Money From Ideas”. Оксана Булгакова, Керівник проекту ЄБРР “IQ Energy”. Сергій Лобойко, Керівник Центру інновацій НаУКМА, Керівник групи «Електронна демократія» Реанімаційного пакету реформ. Петер Ербен, Старший радник з виборів, директор в Україні, International Foundation for Electoral Systems (IFES). Олександр Риженко, Голова, Державне агентство з питань електронного урядування України. Матіас Брандт, Керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в України» німецької урядової компанії Deutsche Gesellschaft für international Zusammenarbeit GIZ GmbH та інші.

Реєстрація за посиланням: a7conf.com/kscf

Акредитація ЗМІ за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, [email protected] (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).

Автори

Що читати далі