VoxCheck #40 про Петра Порошенка

Перевірка висловлювань Петра Порошенка: перебільшення у тезисі про закупівлі та брехня у коментарі про побудову нових шкіл

Featured Video Play Icon

Автори:

У 2014-му – першій половині 2017-го рр було проведено 216 тендерів на закупівлю громадського транспорту, виконано або знаходиться в процесі виконання – 125. Але й до цього проводились закупівлі транспорту – 23 виконаних замовлень  з квітня 2012 року до серпня 2014.

З 1 червня 2016 року до 1 червня 2017 року було побудовано 13 нових шкіл та 8 додаткових корпусів для уже діючих ЗНЗ. Але насправді школи будувалися і до цього.

Судді, які взяли участь у конкурсі до Верховного суду, не проходили випробування на детекторі брехні.

VoxUkraine — унікальний контент, який варто читати. Підписуйтесь на нашу e-mail розсилку, читайте нас в Facebook і Twitter, дивіться актуальні відео на YouTube.

Ми віримо, що слова мають силу, а ідеї – визначний вплив. VoxUkraine об’єднує найкращих економістів та допомагає їм доносити ідеї до десятків тисяч співвітчизників. Контент VoxUkraine безкоштовний (і завжди буде безкоштовним), ми не продаємо рекламу та не займаємось лобізмом. Щоб проводити більше досліджень, створювати нові впливові проекти та публікувати багато якісних статей, нам потрібні розумні люди і гроші. Люди є! Підтримай VoxUkraine. Разом ми зробимо більше!


Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний