21 вересня Тимофій Милованов прочитав лекцію “Ідеологічна карта Верховної Ради, законодавча ефективність роботи комітетів, депутатів та міністерств”. Вона була присвячена результатам досліджень VoxUkraine щодо діяльності Парламенту і Кабінету Міністрів України та проливає світло на відмінності між “старими” і “новими” депутатами, ефективність політичних фракцій з підготовки законопроектів та різницю між Радами VII і VIII скликань.
Тимофій Милованов закінчив магістерську програму EERC (тепер KSE) у 1999 році, отримав докторський ступінь в університеті Wisconsin-Madison (США). Наразі він займає позицію професора з економіки в університеті Піттсбургу. Професор Милованов також є членом Міжнародної академічної ради Київської Школи Економіки і співзасновником та членом Редколегії VoxUkraine. Коло наукових iнтересiв Тимофiя Милованова: дизайн оптимальних механізмів i теорія контрактів, інституційний дизайн, децентралізація. Наукові праці Тимофія публікують у провідних наукових журналах, таких як Journal of Economic Theory, Review of Economic Studies, International Economic Review.
•64% депутатів – “нові”;
• Парламентом прийнято 81% законопроектів ініційованих Президентом і 36% ініційованих КМУ;
• прийнято 25% законопроектів ініційованих партією Олега Ляшка і лише 0,4% з тих, що ініціював “Опозиційний блок”;
• поляризація за географічною ознакою чи новий-старий – це поганий симптом. Поляризація за ідеологічною ознакою – це природньо.
1)
2)
4)
Дані про український парламент були проаналізовані за допомогою програми, яка аналізує Конгрес США. VoxUkraine готовий поділитися цими даними, щоб кожен міг зробити кращу програму і кращі висновки: data (завантажити)
Повна презентація: Tymofiy_slides (завантажити)
Застереження
Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний