АНОНС: Де реформа? Думки лікаря «без купюр» | VoxUkraine

АНОНС: Де реформа? Думки лікаря «без купюр»

11 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
165

З 1 квітня 2020 року в Україні запрацювала реформа вторинної ланки медицини. Тому VoxCheck відправився у регіони, аби перевірити: як працює реформа, чи виграють від неї лікарні і на які зміни лікарі ще чекають. 

VoxCheck, Internews за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міжнародного фонду Відродження у рамках проекту «Де реформа?» знімає серію репортажів про хід медичної реформи на місцях. Попередні випуски дивіться на нашому YouTube.

У рамках реалізації проєкту VoxCheck поспілкувався з лікарями про їх ставлення до медичної реформи, про боротьбу з COVID-19 на передовій та про вакцинацію від коронавірусу. 

Герой нашого інтерв’ю – Денис Сурков, завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Дніпропетровської обласної дитячої лікарні. Лікар також співпрацює з Благодійним фондом «Свої». 

Під час інтерв’ю Сурков розповів нам своє бачення змін на вторинній та третинній ланках медицини, а також пояснив простими словами механізми дії різних вакцин від COVID-19. Лікар наголошує – вакцинуватися потрібно: «Шлях єдиний – вакцинація. Записуйтесь у чергу і ідіть вакцинуватися». А також, чи можна переконати антивакцинаторів і як із ними боротися – про все це дізнаємось у новому відео VoxCheck.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний