ФЕЙК: Цілі сталого розвитку – це план встановлення нового тоталітарного світопорядку до 2030 року | VoxUkraine

ФЕЙК: Цілі сталого розвитку – це план встановлення нового тоталітарного світопорядку до 2030 року

29 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
1115

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У цьому відео Остап Стахів та Ольга Яремійчук розповідають, нібито програма сталого розвитку до 2030 року — це новий тоталітарний світопорядок, рабовласництво та суцільна цифровізація. Також автори відео вважають, що вакцини шкідливі й змінюють ДНК-людей, а у всьому світі через вакцини планують депопуляцію.

Пояснюємо, що не так.

Ольга Яремійчук називає «Цілі сталого розвитку» планом побудови новітнього рабовласництва, тоталітаризму та кастової системи. Проте, цьому немає жодних доказів. Схожі тези блогерки ми вже спростовували.

Нагадуємо, що Цілі сталого розвитку — це лише загальні заклики до дій, спрямованих на боротьбу з бідністю у світі, захист планети, екології, становлення миру тощо, які домовилися виконувати країни-учасники ООН. 

Також Яремійчук розповідає про плани знищити приватну власність та середній клас до 2030 року. Однак, у Цілях сталого розвитку, ухвалених на період до 2030 року, взагалі не йдеться про позбавлення людей права на власність чи знищення середнього класу, а сама Яремійчук не наводить будь-яких фактів на підтвердження цієї тези.

На думку блогерів, «модний грип» (так вони називають пандемію COVID-19) запровадили для того, щоб залякати людей, знищити середній клас, малий та середній бізнес та підготуватись до втілення «сталого розвитку». Ми неодноразово спростовували тези про заплановану пандемію та залякування людей. COVID-19 — це реальна пандемія.

Переконання, що пандемію вигадали для контролю за населенням та знищення малого бізнесу мають ознаки конспірологічних теорій. Карантин негативно вплинув не лише на малий та середній бізнес. Закриті кордони, обмеження кількості осіб в закритих приміщеннях та падіння попиту нашкодило й великому бізнесу.

Цілі сталого розвитку не мають нічого спільного із пандемією нового коронавірусу та введеними через неї карантинними обмеженнями. 

У відео звучасть тези про план створення тоталітарної цифрової системи відповідно до Цілей сталого розвитку. Однак, цифрова трансформація не означає створення електронного концтабору. Цифровізація спрощує доступ до документів та усуває бюрократію. Більше того, вона абсолютно не пов’язана з Цілями сталого розвитку.

Стахів та Яремійчук неодноразово повторюють неправдиві тези про те, що вакцини можуть змінити ДНК людини та що через вакцини людям вживлюють чипи. Нагадуємо, що мРНК-вакцина не може втручатись чи змінювати ДНК людини, а чипів та наноботів у вакцинах немає.

Вакцини не спричиняють аутизм та інші складні захворювання. Складні хвороби існують давно, однак зараз покращується діагностика, тому реєструють більше випадків захворювань. Про це ми раніше писали, наприклад, тут і тут.

Також вакцини не викликають безпліддя, тож теза про стерилізацію чи зменшення кількості населення через вакцини безпідставна.

У відео також згадується теорія «золотого мільярду», яка нібито передбачає суттєве скорочення кількості населення та перетворення усіх, хто залишиться жити, на рабів та прислугу для багатих. Утім, це лише чергова конспірологія, що не має жодного підтвердження.

Фейк про те, що Білл Гейтс відмовився вакцинувати своїх дітей ми також спростовували.

Законопроект 4142, про який згадують автори у відео, не запроваджує медичну диктатуру, примус до вакцинації та не віддає українців у руки фармацевтичних компаній. Він частково дублює чинні закони.

Яремійчук та Стахів також коментують носіння масок, їх вона називають «намордниками». Автори відео стверджують, що маски шкодять, а жодне наукове дослідження не доводить користь від маскового режиму. Однак, це — неправда. Маски зупиняють поширення вірусу, не шкодять людям та не є признаком рабства. Наукові дослідження підтверджують користь від носіння маски.

Також у відео говорять про «продаж української землі» як частину плану «сталого розвитку». Утім, відкриття ринку землі ніяк не пов’язане з Цілями сталого розвитку чи діяльністю ООН.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний