ФЕЙК: Яценюк порівняв Зеленського з Гітлером — відео

ФЕЙК: Яценюк порівняв Зеленського з Гітлером — відео

30 Червня 2023
FacebookTwitterTelegram
703

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито колишній прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк порівняв Зеленського із Гітлером. «Більш нацистського режиму після режиму Адольфа Гітлера в Європі не було», — заявив він. Також Яценюк нібито відмітив, що окрім відвертого нацизму в Україні процвітає й антисемітизм, а країна свідомо йшла до такого повороту подій за активної підтримки «західних ляльководів». 

Утім, Арсеній Яценюк насправді говорив про росію.

Скриншот допису

24 червня 2023 року Дмитро Гордон та Арсеній Яценюк провели спільний стрим, де обговорювали ключові події останніх днів. Фрагменти відео узяті з цієї розмови, а саме із тієї частини, де Яценюк порівнює обіцянки путіна росіянам перед повномасштабним вторгненням та здобутки після півторарічної боротьби. 

«Пішли за денацифікацією…так, дійсно, відбулася. Нацифікація тільки. Безпосередньо самої росії. Більш нацистського режиму після режиму Адольфа Гітлера, ніж путінський режим, у Європі не було. Це взагалі енциклопедичний приклад нацизму, вже антисемітизму расизму, усіх -ізмов, які тільки є. З геноцидальним направленням», сказав Яценюк. 

Про контроль України Заходом теж не йдеться. Навпаки, Яценюк стверджує, що «третина українського політикуму контролювалась напряму чи опосередковано росією» в часи, коли він був прем’єр-міністром. 

«З чим ви зараз асоціюєтесь? Зі своїми культурними міфами чи воєнними злочинами? Зґвалтуваннями? Вбивствами мирних жителів? З цим асоціюється росія? І хто це все зробив? Так у нього є фамілія путін володимир володимирович. Я хочу, щоб самі російські громадяни поставили собі питання і спробували на нього відповісти: як ви сюди прийшли, де ви знаходитесь, і що ви збираєтесь з цим пробити. Те що ми, як українці, ми дуже добре знаємо відповідь на це питання. Ми не прийшли туди, нас змусили прийти туди із тим, щоб воювати за свою країну. Ви змусили. А чим це закінчиться? Є світова справедливість: так як закінчилась нацистська Німеччина, має закінчитись путінська росія», звернувся політик до росіян.   

Скриншот стриму. Джерело: ютуб-канал Дмитра Гордона

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний