ФОТОФЕЙК: Наречену не пустили у ресторан на весілля через відсутність COVID-сертифікату
Beta

ФОТОФЕЙК: Наречену не пустили у ресторан на весілля через відсутність COVID-сертифікату

21 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють фото, на якому зображено наречену, яка нібито вийшла на відеозв’язок під час весілля. Стверджують, що її не пустили на власне весілля через відсутність COVID-сертифікату.

Скриншот допису

Однак, фото відредаговане

Оскільки результати пошуку у Google Images, TinEye та Bing не показують поширене фото, ми вирішили перевірити його через Yandex Images. Результати пошуку у Yandex Images показали, що на оригінальному фото наречена сидить поруч із нареченим. Це та інші фото з весілля можна переглянути на сайті московського весільного агентства «Искренность»

Зліва: відредаговане поширене зображення; справа: оригінальне фото з весілля 

Редагування фото видають і інші фактори: помітна різниця у якості між елементами зображення (фото весілля та фото екрану мають різну пікселізацію), розміщення екрану нібито на тарілці, нечіткий фон за екраном, де проглядається силует нареченої з оригінального фото.  

Раніше ми вже коментували сатиричні матеріали про те, що в Буковелі на дві години нібито застряг підйомник, на якому перебував Зеленський, а у Ватикані у третьому читанні начебто прийняли поправки до Біблії, які легалізують ЛГБТ.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний