Керівниця проєкту «Індекс реформ» Тетяна Тищук увійшла до складу громадської ради при БЕБ

Керівниця проєкту «Індекс реформ» Тетяна Тищук увійшла до складу громадської ради при БЕБ

13 Вересня 2021
FacebookTwitterTelegram
331

Команда «Вокс Україна» вітає керівницю проєкту «Індекс реформ» Тетяну Тищук із обранням до громадської ради при Бюро економічної безпеки (БЕБ). Майже 5 тисяч голосів за кандидатуру Тетяни свідчать не тільки про визнання її високого рівня експертизи, але й також про довіру до принципів і стандартів роботи нашого аналітичного центру.

Тетяна Тищук очолює проєкт «Індекс реформ», головна мета якого — інформування суспільства щодо швидкості та глибини процесу реформ у державі, вже шість років. Крім того, Тетяна викладає курси з макроекономіки та оцінки політик на магістерській програмі з публічної політики та врядування у Київській школі економіки.  Раніше вона працювала старшим науковим співробітником Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України, у Національному інституті стратегічних досліджень, на різних посадах в Міністерстві економіки та службі державної статистики України. Тетяна має докторську ступінь у галузі економіки Донецького національного університету (2002), диплом інженера в галузі управління інформаційними системами (1997), а також ступінь в галузі права (2006).

Згідно з політикою управління конфліктами інтересів ГО «Вокс Україна», Тетяна не братиме участі в оцінюванні реформ, безпосередньо пов’язаних із діяльністю Бюро економічної безпеки.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний