Київська школа економіки та VoxUkraine відкривають Центр вдосконалення економічної журналістики | VoxUkraine

Київська школа економіки та VoxUkraine відкривають Центр вдосконалення економічної журналістики

7 Вересня 2017
FacebookTwitterTelegram
7530

Київська школа економіки та VoxUkraine запрошують на відкриття Центру вдосконалення економічної журналістики. 13 вересня, 10:00, Дмитрівська, 92-94, KSE.

Ми віримо, що ЗМІ недаремно називають “четвертою владою”. Журналісти неодноразово змінювали хід історії в Україні та світі. Наприклад, Євромайдану, скоріше за все, не було б, якби не журналісти. Але ЗМІ грають значну роль не лише в революційні часи. Важливіше завдання для них – допомагати країнам еволюціонувати. Суспільство розвивається лише через діалог, через обговорення важливих, але не завжди помітних подій та процесів.

Ми впевнені, що ЗМІ мають стати “четвертою владою” й в Україні: бути джерелом важливої інформації, формувати порядок денний, контролювати та оцінювати політичні рішення та сприяти економічному розвитку країни.

Київська школа економіки та VoxUkraine в рамках своєї місії з підвищення рівня економічної дискусії створили Центр економічної журналістики. Запрошуємо Вас на презентацію Центру та дискусію про роль медіа в суспільстві. Захід в першу чергу буде цікавий потенційним студентам Центру – журналістам та редакторам, які хочуть підвищити свої економічні знання та навички роботи з даними.

Центр об’єднує чотири напрямки:

  • Модульний навчальний курс “Економіка, ринки та аналіз даних”, розроблений викладачами Київської школи економіки;
  • Перший дистанційний курс з економіки для журналістів “Як писати про економіку без помилок”;
  • Дискусійний клуб провідних редакторів та видавців для обговорення найактуальніших питань економіки та ЗМІ;
  • Дослідження медіасфери науковими методами.

Серед спікерів: головний економіст KSE Ілона Сологуб, CEO VoxUkraine Борис Давиденко, головні редактори Liga.net та Interfax-Україна, CEO EdEra Ілля Філіпов та представники партнерів.

Реєстраційна форма: https://goo.gl/nswUEm

Стратегічні партнери Центу:

Партнери онлайн-курсу з економіки для журналістів:

Інформаційні партнери Центру економічної журналістики:  

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі