КОНСПІРОЛОГІЯ: Клаус Шваб належить до родини Ротшильдів

КОНСПІРОЛОГІЯ: Клаус Шваб належить до родини Ротшильдів

8 Вересня 2021
FacebookTwitterTelegram
1527

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що Клаус Шваб, президент Всесвітнього економічного форуму, нібито належить до родини Ротшильдів. У дописах демонструють генеалогічне дерево, на якому вказано, нібито мати Клауса — Маріанна Шваб, належала до родини Ротшильдів.

Скриншот допису, який поширюють у мережі

Однак, це — конспірологія. Цей фейк вже спростували незалежні фактчекери з AFP

Батьки Клауса Шваба —  Євген Вільям Шваб та Еріка Шваб (дівоче прізвище — Еппрехт), а не Фред і Маріанна Шваб, як стверджують у дописах. У своїй нещодавно опублікованій книзі Клаус Шваб згадує імена своїх батьків.

Крім того, у рішенні Верховного суду Швейцарії від 1950 року згадується батько Клауса Шваба. Тоді Євген Вільям Шваб намагався отримати громадянство Швейцарії. У рішенні вказані імені його синів — один із них Клаус Шваб.

Фактчекери AFP зв’язались з Мадлен Герріш — дочкою подружжя Шваб, зображених на фото. Мадлен підтвердила, що її сім’я жодним чином не пов’язана з Клаусом Швабом. Більше того, родина Мадлен Герріш не пов’язана з родиною відомих банкірів Ротшильдів. 

Раніше ми спростовували фейки про заяви Клауса Шваба про чипізацію населення та кібератаку для вимкнення електроенергії у всьому світі.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний