Круглий стіл «Безпека від насильства у цифровому просторі – це шлях до ЄС»

Круглий стіл «Безпека від насильства у цифровому просторі – це шлях до ЄС»

Photo: unsplash.com / Headway
17 Квітня 2024
FacebookTwitterTelegram
226

Після пандемії COVID-19 присутність людей в онлайн-середовищі стрімко зросла. Саме в цей час проблема цифрового насильства набула більшого поширення. Переважно жертвами такого насильства стають діти та жінки.

Ці процеси не оминули й Україну. За статистикою Національної дитячої гарячої лінії ГО «Ла Страда-Україна», третина звернень до них стосувалася саме кібербулінгу, а більше 18% судових справ щодо булінгу стосувалася цькування саме із застосуванням засобів електронних комунікацій.

У той час як країни Європейського Союзу почали розробляти інституційні механізми захисту вразливих груп населення від насильства в онлайн-мережі та покарання для зловмисників, збір інформації, законодавче регулювання та попередження цієї проблеми в Україні розвинуті недостатньо. 

Яка розповсюдженість кібернасильства Україні? Як співвідноситься проблематика онлайн-насильства з гендерною політикою? Як фіксувати подібні правопорушення та збирати дані про них? Накінець, які кроки має зробити Україна на шляху до безпеки в інтернеті із урахуванням євроінтеграції?

Ми запросили експертів та експерток з гендерних питань, представників громадських організацій, правоохоронних органів та розробників політик для обговорення проблеми гендерно зумовленого насильства у цифровому просторі.

Коли: 24 квітня 2024 року, 11:00

Де: Київ (детальна інформація буде надана зареєстрованим учасникам)

Формат: наживо та онлайн-трансляція

Реєструйтесь за посиланням.

Захід відбувається завдяки підтримці Європейського Союзу, наданій в рамках проєкту «Мережа гендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик», що реалізовує Український Жіночий Фонд. 

#РівністьЦеМожливість #ПрямуємоРазом

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний