Настільна гра про доброчесність «Кришталевий маяк» | VoxUkraine

Настільна гра про доброчесність «Кришталевий маяк»

Настільна гра, що показує переваги доброчесної поведінки у суспільстві.

У світі, де острови плавають у безмежному небесному океані, існує легендарний Маяк справедливості. Цей маяк був побудований із чарівного кришталю і мав силу підтримувати мир, гармонію та добробут в усіх острівних цивілізаціях. Проте через змову злих сил Маяк було розбито, і його частинки розкидані по островах небесного світу. 

Кожен гравець стає відважним Шукачем і бере собі за завдання спільно з іншими Відважними відшукати всі кришталеві частини, розсіяні по островах, відновити Маяк, повернути справедливість і добро у світ. 

Шукачі є останньою надією острівних цивілізацій, адже тільки вони можуть врятувати світ від хаосу та безладу. Гравці подорожують островами і занурюються у пригоди, щоб зібрати частинки Маяка. Їм доведеться стикатися з випробуваннями та викликами, що перевіряють їхню чесність, справедливість і співчуття, сміливість і винахідливість. 

На шляху зустрічатимуться різні перешкоди – місцеві конфлікти, пастки, моральні дилеми та інші виклики. Кожен острів має свої історії та обставини, де герої будуть використовувати знання та доброчесність, щоб ухвалити правильні рішення.

Кількість гравців: 3-6 (4 – рекомендовано). 

Тривалість повної ігрової партії на чотирьох гравців, які вже знають правила: 45-60 хвилин.

Гра доступна для безоплатного скачування на сайті ГО «Вокс Україна».

Ігровий реквізит 

Доступно для роздрукування:

 1. Правила гри.
 2. Ігрове поле. 
 3. Маяк – розділений на 10 окремих частин. 
 4. Картки героїв Ордена шукачів – ролі (24 картки: 12 жіночих та 12 чоловічих ролей). 
 5. Карта-підказка перевірки характеристик. 
 6. Колода карт «Дилема» (54 карти). 
 7. Колода карт «Магія» (36 карт). 
 8. Колода карт «Підказка» (18 карт).
 9. Жетони доброчесності (30 штук) та токсичності (15 штук). 
 10. Жетон Відзнака першого гравця. 

 

Зробіть з підручних предметів, що вам доступні:

 1. 20-гранний кубик (або три 6-гранних кубики). Альтернатива – генератор гральних кубиків онлайн чи у мобільному застосунку. 
 2. Фішки шукачів для відстеження пересування гравців по ігровому полю – по кількості гравців. Можна використовувати будь-які невеликі предмети на кшталт гудзиків. 
 3. Лічильники навичок героя – 5 для кожного гравця, використовуються на картках героїв для позначення рівня розвитку кожної характеристики (однотипні предмети – гудзики, деталі конструктора, паперові кружечки тощо).
 4. Лічильник раунду гри – 1 невеликий предмет, що використовується на ігровому полі для відстеження раунду гри.

завантажити гру

Якщо у вас виникли запитання по ігровому процесу, будь ласка, перегляньте це відео, або зверніться за роз’ясненнями до команди розробників:

Ксенія Алеканкіна ([email protected]), Вікторія Агапова ([email protected]).

Гра з’явилася завдяки співпраці таких організацій:

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) – провідна антикорупційна програма в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Програма була запущена у червні 2017 року. EUACI відіграє ключову роль у забезпеченні сталого інституційного розвитку антикорупційних інституцій. Програма також надає допомогу організаціям громадянського суспільства, що посилює їхній потенціал і підвищує їх роль у протидії корупції. Окрім цього, EUACI співпрацює з міськими головами, а також громадянським суспільством шести Міст Доброчесності (Житомир, Чернівці, Червоноград, Маріуполь, Нікополь та Миколаїв) для посилення їх прозорості й підзвітності.

Контакти
Вебсайт: euaci.eu
e-mail: [email protected]

Громадська організація «Вокс Україна» – незалежна аналітична платформа, створена у 2014 році. Розвиває критичне мислення й економічну грамотність, популяризує найновіші економічні дослідження і готує їх самостійно на основі даних, допомагає розробляти рішення в інтересах суспільства та оцінює прогрес реформ.

З 2015 року аналітики проєкту «Індекс реформ» ГО «Вокс Україна» слідкують за нормативними актами від різних органів влади, кількісно оцінюють прогрес реформ в Україні, аналізують ключові дії Президента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Національного банку та інших та роблять дослідження з метою вдосконалення державних політик.

Контакти
Вебсайт: voxukraine.org
e-mail: [email protected]

ТОВ «Світ Громад» – українська дослідницька EdTech компанія, що створює та впроваджує ігрофіковані програми та ігрові рішення для швидкого залучення та навчання. Із 2016 року компанія створює та впроваджує акселераційні програми та освітні інструменти, що базуються на ігровому підході.

Вони дають змогу усвідомлювати та брати відповідальність за життя громади, а також глибше зрозуміти, які інструменти стоять за здоровими суспільствами, де панує кооперація та процвітання. «Світ Громад» розвиває мережу практиків, які використовують ігрофікацію у різних галузях, таких як освіта, розвиток громад, дизайн та імплементація комплексних розвиткових проєктів.

Контакти:
Вебсайт: market.woc.org.ua
e-mail: [email protected]