МАНІПУЛЯЦІЯ: Святкування Великодня в Лос-Анджелесі перейшло в марш за права ЛГБТІК+

МАНІПУЛЯЦІЯ: Святкування Великодня в Лос-Анджелесі перейшло в марш за права ЛГБТІК+

25 Квітня 2023
FacebookTwitterTelegram
365

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва поширила відео маршу людей та заявила, нібито святкування Великодня в Лос-Анджелесі переросло в ходу та боротьбу за права ЛГБТІК+.

Це — маніпуляція, адже марш та Великдень просто збіглися в часі. 9 квітня 2023 року у США святкували Великдень, а у Лос-Анджелесі цього дня також пройшов марш на підтримку прав ЛГБТІК+.

Скриншот публікації

За допомогою надпису на знімку нам вдалося знайти схожі відео цього маршу в мережі та в американських медіа. Зокрема на сайті журналу The Pride у Лос-Анджелесі ми знайшли новину від 4 квітня 2023 року про те, що 9 квітня в місті планують провести марш у підтримку прав ЛГБТІК+.

На початку 2023 року до законодавчих зборів США внесли щонайменше 417 законопроєктів проти ЛГБТІК+. Щоб протистояти цим законам на марші 9 квітня 2023 року зібрали 40 ЛГБТІК+ організацій, релігійних груп та активістів. Крім того, на марш вийшло понад 2 тисячі жителів Лос-Анджелесу.

Марш на підтримку прав ЛГБТІК+ у Лос-Анджелесі. Джерело: медіа WEHO Times

9 квітня 2023 року в Лос-Анджелесі було також святкування Великодня. Однак марш за права ЛГБТІК+ та святкування Великодня —  це дві окремі події. На Великдень у Лос-Анджелесі проходили церковні служби, люди збиралися на пляжах, в парках, на кладовищах та у подвір’ях.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний