МАНІПУЛЯЦІЯ: У голці, за допомогою якої роблять ін’єкції, знаходиться чип

МАНІПУЛЯЦІЯ: У голці, за допомогою якої роблять ін’єкції, знаходиться чип

29 Вересня 2021
FacebookTwitterTelegram
941

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео, на якому зображений шприц для ін’єкцій. Всередині голки знаходиться чип. Деякі користувачі Facebook у коментарях стверджують, що це доказ чипування внаслідок вакцинації від COVID-19. Автор допису ніяк не пояснює, що відбувається у відео, окрім надпису «чип знаходиться в голці». Отже, цей допис без необхідного пояснення може ввести читача в оману.

Скриншот допису, який поширюють у Facebook

Насправді у відео зображений шприц для вживлення RFID-чипів. Ні ці шприци, ні чипи не використовують для вакцинації від COVID-19.

VoxCheck раніше писав, що у вакцинах від COVID-19 немає чипів RFID (технології радіочастотної ідентифікації). Також ще у червні 2020 року ми спростовували схоже відео, в якому теж демонстрували шприци з RFID-чипами.

RFID-чип, який вживляють за допомогою ін’єкції, можуть застосовувати для ідентифікації свійських тварин. У разі зникнення тварини цей чип можна просканувати за допомогою спеціального зчитувача та дізнатися контакти власника. 

Шприц для вживлення RFID-чипу в організм коня

Також цю технологію можна застосувати при розробці імплантів для людей. Наприклад, у Швеції кілька тисяч людей імплантували собі в руку чип, який замінює їм ключи, картки, ID-паспорти. Із тією ж метою скористалися чипом працівники американської компанії 32M.

Шприц із RFID-чипом, який можна вживити в руку людини

Розташування чипу, який використовують замість ID-карток, ключей та ін.

Нагадуємо, що вакциновані проти COVID-19  не мають у своєму організмі електронних пристроїв. Ми неодноразово спростовували фейки про «чипізацію» населення під час пандемії.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний