Настільна гра «Кришталевий маяк» вже доступна для безкоштовного завантаження!

Настільна гра «Кришталевий маяк» вже доступна для безкоштовного завантаження!

27 Березня 2024
FacebookTwitterTelegram
873

Орден шукачів, Кришталевий маяк, моральні дилеми та магічні підказки допоможуть гравцям зрозуміти, які переваги несе доброчесна поведінка і як досягти перемоги завдяки співпраці у команді.

Настільна гра у форматі магічної пригоди «Кришталевий маяк» розрахована на школярів віком від 13 років. Мета гри – створити досвід вирішення моральних дилем та пояснити довгострокові переваги доброчесних рішень у порівнянні з корисливими діями, які найчастіше ведуть лише до короткострокової вигоди.

Кількість гравців: 3-6, (4 – рекомендовано). 

Тривалість повної ігрової партії на чотирьох гравців, які вже знають правила: 45-60 хвилин.

Гра підходить для спільного проведення часу з рідними та друзями, позакласних активностей та вивчення концепції доброчесності під час шкільних занять.

Для того, щоб самостійно завантажити гру з сайту «Вокс Україна», переходьте за посиланням.

Гра розроблена в рамках проєкту «Молодіжний марафон доброчесності». Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний