НЕПРАВДА: 5G є надзвичайно шкідливим для організму | VoxUkraine

НЕПРАВДА: 5G є надзвичайно шкідливим для організму

Photo: Лєна Шуліка, VoxUkraine
28 Липня 2020
FacebookTwitterTelegram
2059

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація, що сигнал 5G надзвичайно згубно впливає на організм людини. Ця теорія часто доповнюється інфомацією про зв’язок коронавірусу та 5G, небезпеку вакцин та чипування людей.

Спростовуємо найпоширеніші неправдиві тези.

5G може спричинити галюцинації, безпліддя чи рак.

ВООЗ повідомляє, що жодних негативних наслідків від впливу 5G на організм людей не було зафіксовано. Це підтвердили й дослідження Міжнародної комісії з захисту від випромінювання, яка визначає 5G-сигнал як безпечний.

Під дією 5G коронавірус активізується.

Поширення коронавірусу ніяк не пов’язане з 5G, оскільки новий коронавірус передається повітряно-крапельним шляхом від інфікованої людини і віруси не здатні передаватися через мобільні мережі та радіохвилі. До того ж COVID-19 поширюється і в країнах, що не не мають 5G-покриття, що не узгоджується з цією теорією.  

Через вакцину від коронавірусу введуть мікрочипи.

Жодних підтверджень цьому немає.

До того ж, на разі використовується лише один вид мікрочипів – Verichip. Їхнє призначення –  зберігання медичних записів пацієнта, щоб у надзвичайних ситуаціях, коли пацієнт перебуває у непритомному стані або не має медичної документації, лікарі могли отримати доступ до інформації про стан здоров’я пацієнта, історію хвороби чи протипоказання в лікуванні.

Крім того, використання таких мікрочипів спрощує лікування однієї особи різними фахівцями.

Проте, ці мікрочипи ніяк не пов’язані з майбутньою вакцинацією від коронавірусу.

Вакцини спричиняють аутизм.

Зв’язку між вакцинами та аутизмом не було виявлено в жодному дослідженні. Крім цього складові вакцин не призводять до аутизму. Про це VoxCheck вже писав раніше тут і тут.

Білл Гейтс заробляє гроші на вакцинації.

Неправда, Фонд, заснований Білом та Меліндою Гейтс, навпаки витрачає кошти на імунізацію. Більше про це ми писали тут.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний