НЕПРАВДА: «Київстар» пропонує підключити послугу, яка надає інформацію про обстріли

НЕПРАВДА: «Київстар» пропонує підключити послугу, яка надає інформацію про обстріли

28 Грудня 2022
FacebookTwitterTelegram
364

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють скриншот повідомлення нібито від оператора мобільного зв’язку «Київстар». Оператор пропонує абонентам підключити додаткову функцію «Київстар+» вартістю 175 грн на місяць. Пропозиція начебто дозволить «дізнаватися про обстріли у пріоритетному порядку». 

Утім, це фейкове повідомлення, «Київстар» не пропонує своїм абонентам такої послуги. 

Скриншот допису

VoxCheck звернувся по коментар щодо повідомлення до представників «Київстару».  У відповіді пояснили, що повідомлення про послугу для отримання інформації про обстріли є несправжнім. На офіційному сайті оператора також немає такої послуги.

Раніше ми також спростували фейк, ніби «Київстар» дарує 250 грн кожному абоненту. Насправді таку бонусну суму могли отримати лише ті абоненти, які виїхали після повномасштабного вторгнення рф в одну з дев’яти країн: Польщу, Румунію, Словаччину, Молдову, Угорщину, Німеччину, Італію, Литву або Чехію.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний