НЕПРАВДА: росія завдала ракетного удару по Бескидському тунелю

НЕПРАВДА: росія завдала ракетного удару по Бескидському тунелю

10 Червня 2022
FacebookTwitterTelegram
1077

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито під час ракетного обстрілу Львівської області 1 червня 2022 року російські військові пошкодили Бескидський тунель. Однак це неправда. Інформацію спростували голова Львівської обласної військової адміністрації (ОВА) Максим Козицький та голова правління «Укрзалізниці» Олександр Камишін.

Бескидський тунель. Джерело — Громадське телебачення 

Інформація зʼявилася у російських ЗМІ, її також публікував Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ України. Геращенко написав про пошкодження Бескидського тунелю у своєму телеграм-каналі, але потім відредагував допис. Голова Львівської ОВА Максим Козицький непрямо згадав це у своєму телеграм-каналі: 

«Вчора один телеграм-канал поширив фейк про цей ракетний удар. Багато телеграм-каналів, медіа і людей перепостили собі цей фейк, а потім першоджерело відредагувало інформацію».

Олександр Камишін написав, що залізнична інфраструктура у Львівській області зазнала руйнувань внаслідок ракетного удару рф, а «інформація про удар по Бескидському тунелю не відповідає дійсності».

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний