НЕПРАВДА: Залужний відвідав весілля замість зустрічі із НАТО

НЕПРАВДА: Залужний відвідав весілля замість зустрічі із НАТО

23 Травня 2023
FacebookTwitterTelegram
550

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний надав перевагу відвідуванню весілля замість зустрічі з Військовим комітетом НАТО. Зустріч проходила 10 травня, того ж дня з’явилась і публікація про весілля.

Утім, 10 травня опублікували лише допис про весілля у соцмережах, сам розпис відбувся раніше.

Скриншот допису

10 травня військовий Максим Алєксєєв виклав на своїй особистій фейсбук-сторінці допис про власне весілля. Розписав їх із нареченою Залужний, за що він дякує Головнокомандуючому. Допис супроводжується серією фото із самого розпису. Алєксєєв також зазначив, що весілля відбулось раніше, «не сьогодні і не вчора»

Як повідомив голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, причиною відсутності Залужного стала складна військова ситуація на фронті: «Я вчора отримав лист від українського Головнокомандувача, нашого друга Валерія Залужного, що його участь навіть через відеоконференцію є неможливою з огляду на складну оперативну ситуацію в обороні проти російської агресії. Наші кращі побажання з українськими захисниками. Ми сфокусовані отримати оцінку Валерія від його військового представника … про останній розвиток ситуації на місцях, де українці воюють за те, що за правом їм належить».

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний