Новий набір на програму Центру удосконалення економічної журналістики при KSE | VoxUkraine

Новий набір на програму Центру удосконалення економічної журналістики при KSE

15 Липня 2020
FacebookTwitterTelegram
2980

Програма «Економіка, ринки та аналіз даних» – гарна можливість розібратися у тому, як взаємопов’язані держава та економіка, що таке візуалізація даних, як писати про бізнес, бюджет, фінанси та податкову політику.

Навчання безкоштовне завдяки підтримці партнерів. Проїзд та проживання для журналістів з регіонів оплачується.

Після курсу ви навчитеся використовувати відкриті державні дані для своїх матеріалів, перетворювати набори даних на цікаві історії та візуалізації, робити огляди ринків товарів та послуг, читати фінансові звіти компаній, порівнювати та слідкувати за розвитком компаній у часі, аналізувати показники діяльності банків та робити матеріали про банківський ринок, готувати матеріали про державний та місцеві бюджети, аргументовано відстоювати свою точку зору під час дебатів.

Викладачами курсу є професори Київської школи економіки, аналітики VoxUkraine, експерти центральних органів влади, провідні економічні журналісти, експерти в сфері відкритих даних.

Навчання відбуватиметься онлайн та офлайн на базі Київської школи економіки.

 

Реєстрація – по 31 липня 2020 року включно за посиланням.

Оголошення результатів відбудеться у четвер 6 серпня. Ми плануємо відібрати групу з 30 журналістів, у тому числі з регіонів.

Детальний опис програми навчання, тривалість та формат курсу за посиланням

Навчання безкоштовне завдяки підтримці компаній ICU, Visa та Нова Пошта, проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та проєкту Budget Watchdog за підтримки Уряду Німеччини через проєкт «Ефективне управління державними фінансами ІІІ», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

З усіх питань звертайтеся до директора Центру журналістики KSE Андрія Яніцького, [email protected]

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі