Освітній семінар з питань методології розрахунку ВВП | VoxUkraine

Освітній семінар з питань методології розрахунку ВВП

25 Травня 2018
FacebookTwitterTelegram
2333

Починаючи з 2019 року добігають терміни, коли виплати за ВВП варрантами будуть здійснюватися залежно від приросту ВВП. За таких умов прозорість оцінок ВВП та якість прогнозів стають ще більш важливими. 30 травня VoxUkraine спільно з Державна служба статистики України проводять освітній семінар з питань методології розрахунку ВВП.

Підвищення обізнаності серед експертів щодо методології розрахунку ВВП дозволить покращити якість прогнозів та попередити можливі маніпуляції навколо оцінок, які можуть виникати у майбутньому.

З цією метою VoxUkraine організовує освітню зустріч щодо методології розрахунку ВВП. На семінарі ми плануємо розглянути практичні аспекти розрахунку ВВП, оцінки економіки, що безпосередньо не спостерігається, сезонних коригувань, врахування грошових переказів із-за кордону та інших питань. Експерти Держстату виступатимуть з повідомленням щодо методології розрахунку ВВП.

На зустріч запрошуємо експертів Держстату, членів експертної ради, представників НБУ, Міністерства економіки, Міністерства фінансів, банків, інвестиційних компаній, науковців та аналітиків.

Якщо у Вас є пропозиції щодо питань для обговорення або запитання до представників Держстату, пишіть їх в реєстраційній формі. Ми узагальнимо ці запитання та заздалегідь передамо представникам Держстату.

Якщо плануєте долучитись, будь ласка, підтвердіть свою участь за посиланням.

Зустріч відбудеться 30 травня 2018 о 14:00.
Порядок денний зустрічі ми повідомимо згодом.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі