Презентація книги «Awesome Digital Ukraine» | VoxUkraine

Презентація книги «Awesome Digital Ukraine»

7 Листопада 2019
FacebookTwitterTelegram
1276

Разом із чудовими Андрієм Кириленко, Кірою Рудик і Юрієм Антонюком ми поговоримо про внесок України у світовий розвиток діджиталу. 

Андрій Кириленко – професор фінансів у Кембриджі і автор ідеї книжки. Майже 20 років Андрій досліджує фінансові кризи у всьому світі й допомагає з ними боротися.

Кіра Рудик – головна операційна директорка Ring Ukraine, входить до 100 найуспішніших жінок України. Саме Кіра зробила вирішальний внесок у те, що український стартап Ring Ukraine за $1 млрд купила компанія Amazon.

Юрій Антонюк – віце-президент EPAM Ukraine та голова регіону СEE (Угорщина, Польща, Болгарія та Іспанія). EPAM Ukraine одна з найбільших й найуспішніших у світі компаній постачальників послуг з розробки програмного забезпечення.

Вхід на подію вільний. Реєстрація обов’язкова.

«Awesome Digital Ukraine» – перша книжка про здобутки українського IT. У книжці ми розповіли про українських геніїв комп’ютерних технологій, про їхню спадщину, що сприяла створенню одного з найбільших цифрових центрів у світі.

Книжку можна буде придбати під час презентації. Примірник ми розіграємо серед гостей події.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний