Про організаційні зміни у «Вокс Україна»

Про організаційні зміни у «Вокс Україна»

23 Листопада 2021
FacebookTwitterTelegram
1031

Ми раді повідомити одразу про декілька кадрових змін у нашому аналітичному центрі. За результатами відкритого конкурсного відбору та відповідно до рішення наглядової ради з 1 грудня посаду виконавчого директора (СЕО) «Вокс Україна» обійматиме Максим Скубенко. Нинішня виконавча директорка «Воксу» Ілона Сологуб перейде на посаду наукової редакторки, на якій і надалі піклуватиметься про якість наших досліджень та публікацій.

Максим Скубенко приєднався до «Вокс Україна» у 2015 році, а в 2019 році очолив проєкт VoxCheck. Окрім того, він займається фактчекінгом для українського Forbes та аналітикою для телешоу «Зворотний відлік» на «UA: Перший». У минулому Максим працював аудитором в OTP Bank Ukraine, а цьогоріч увійшов до рейтингу «Форбсу» «30 до 30».

З 1 грудня 2021 року Світлана Сліпченко виконуватиме обов’язки керівниці проєкту VoxCheck. Упродовж кількох останніх років Світлана була заступницею керівника VoxCheck, керувала напрямком перевірки фактів, відповідала за програму стажування та спільноту випускників цієї програми.

Вітаємо колег та бажаємо успішної роботи вже на нових посадах!

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний