САТИРА: Михайло Подоляк розповів про таємне відвідування Криму

САТИРА: Михайло Подоляк розповів про таємне відвідування Криму

31 Серпня 2023
FacebookTwitterTelegram
219

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширили новину про те, що Михайло Подоляк таємно відвідує Крим. «Способи проникнути на окуповану територію різні. Особисто я був чотири рази за останні пів року. Просто ходив, слухав, що кажуть, які там настрої. Місцеві вдають, що не чекають на звільнення. Ну, зрозуміло, люди залякані. Була нагода, коли одна бабуся мене впізнала на вулиці. Запитує: “Скоро, синку?” Киваю. Вона заплакала і тихенько заспівала гімн України. Заради цих людей ми і воюємо».

Однак це — вигадана новина. Михайло Подоляк не робив такої заяви.

Скриншот допису

Першу згадку про цю новину ми знайшли в телеграм-каналі «а вот мой яндекс кошелек». В описі каналу автори зазначають, що їхні публікації — це «пародія, сатира на політичну дійсність, лише перевірені фейки»

Раніше ми писали про вигадані новини, які намагалися видати за справжні. Наприклад, минулого разу поширили «пропозицію» Олексія Рєзнікова росіянам платити Україні за проїзд по Кримському мосту.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний