Рекомендації авторам

Будь ласка, надішліть свою статтю на [email protected] з темою «submission». Включіть до листа свою контактну інформацію, включно з веб-сторінкою та профілем у соцмережах (якщо є), інформацію про поточне або попереднє місце роботи та посаду, вчений ступінь (якщо є). Цю саму інформацію включіть і до файлу зі статтею.

Важливо розкрити конфлікт інтересів – наприклад, публікацію цієї чи схожої статті на інших ресурсах чи отримання будь-якої матеріальної вигоди пов’язаної з публікацією. Ви отримаєте автоматичного листа з проханням підписати твердження про відсутність конфлікту інтересів або розкрити конфлікт інтересів. Редактор зв’яжеться з Вами за 2-3 дні та або відмовить у публікації або запропонує допрацювати текст. Єдиним критерієм відбору є якість тексту.

Стаття має бути обсягом до 1500 слів. Потрібно чітко сформулювати головну ідею тексту. Як правило, стаття має три частини: формулювання проблеми, спектр можливих рішень, пропоноване рішення. Аргументи мають бути обгрунтованими та логічно пов’язаними. Усі посилання та цитати мають бути позначені як такі. Плагіат абсолютно неприпустимий. Будь ласка, наведіть джерела усіх даних, таблиць та графіків.