Вітаємо Тимофія Милованова, нового Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства | VoxUkraine

Вітаємо Тимофія Милованова, нового Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

30 Серпня 2019
FacebookTwitterTelegram
4076

29 серпня 2019 року Верховна рада України IX скликання на першому засіданні призначила Тимофія Милованова, співзасновника та члена Міжнародної консультаційної ради VoxUkraine, Міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

Редколегія та співробітники VoxUkraine щиро вітають Тимофія з призначенням. Ми впевнені, що глибоке розуміння економічних процесів, досвід, принциповість та стратегічне бачення Тимофія стануть потужним драйвером діяльності Міністерства та сприятимуть економічному розвитку нашої країни.

Нагадуємо, що з липня 2018 року Тимофій Милованов не є членом Редакційної колегії VoxUkraine. Також Тимофій не обіймає виконавчих посад у ГО «Вокс Україна», тому призначення Міністром не є перепоною для його участі у діяльності VoxUkraine як члена Міжнародної консультаційної Ради (International Advisory Board) нашої організації.

Для уникнення конфлікту інтересів Тимофія виключено зі складу експертів Індексу реформ з 30.08.2019 р.

Редакційна політика VoxUkraine не забороняє Тимофію, як і будь-якій іншій особі незалежно від посади, публікувати статті на сайті VoxUkraine.org за обов’язкової умови, що така стаття буде відповідати затвердженим критеріям якості і буде прийнята до публікації двома редакторами.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний