«Вокс Україна» розпочинає співпрацю з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка

«Вокс Україна» розпочинає співпрацю з Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка

2 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
526

Аналітичний центр «Вокс Україна» та ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» підписали меморандум про співпрацю. Співпраця передбачатиме взаємодію  з різними факультетами та навчально-науковими інститутами університету в освітніх напрямках, спільну залученість у дослідницьких програмах і заходах, взаємодію з експертним середовищем на національних та регіональних рівнях, просування аналітичних продуктів, які сприятимуть медіаграмотності та фактчекінгу, підвищенню якості економічної дискусії у Східному регіоні та рівню громадянської освіти в цілому. 

«Інтелектуальна й аналітична підтримка переміщених закладів освіти є для “Вокс Україна”  своєрідним соціальним внеском і соціальною місією. Нам важливо, щоб якомога більше людей могли спиратися на якісні аналітичні матеріали, ухвалювали рішення на основі даних, а не емоцій. Впевнена, досвід “Воксу” буде дуже корисним для студентів і викладачів ЛНУ. У той же час університет може ділитися з практичними інсайтами для майбутніх полісі та досліджень, з якими працює Вокс», — зазначила директорка з комунікацій «Вокс Україна» Марина Богун.

«Сьогодні співпраця між університетами та неурядовими громадськими організаціями, зокрема аналітичними центрами, є трендом у світі. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, будучи лідером серед закладів вищої освіти регіону, підтримує та розвиває подібну співпрацю. Підписання меморандуму з аналітичним центром “Вокс Україна” надасть можливість організації регулярних виступів спеціалістів центру та розширити знання студентів спеціальностей “Політологія”, “Соціологія”, “Міжнародні відносини”, “Журналістика” та інших за рахунок неформальної освіти», — зазначив перший проректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Віталій Курило.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний