«Вокс Україна» розпочинає партнерську взаємодію з компанією FinPoint

«Вокс Україна» розпочинає партнерську взаємодію з компанією FinPoint

Photo: depositphotos / Alexmit
20 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
654

Команда «Вокс Україна» радо повідомляє про старт аналітичного партнерства з незалежним фінансовим консультантом FinPoint. Ми готуємо спільні інформаційно-аналітичні матеріали. Зокрема, наш новий партнерський продукт —  щомісячний огляд макроекономічних показників України. Завдяки аналітиці від FinPoint читачі «Вокс Україна» з інфографіки можуть дізнаватися про ключові тренди в українській економіці, фіскальній та зовнішньоекономічній позиціях, а також монетарній політиці нашої держави.

Перший макроекономічний огляд охоплює дані до листопада 2021 року і вже розміщений на нашому сайті. Підписатися на розсилку можна тут.

FinPoint – це незалежний фінансовий консультант, націлений на досягнення практичних результатів для своїх клієнтів в Україні та закордоном. Компанія спеціалізується на стратегічних і фінансових консультаціях із питань злиттів та поглинань, реструктуризацій, угод із капіталом та інших сфер корпоративних і публічних фінансів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний