«Вокс Україна» запрошує на міжнародну конференцію «Вперед і вгору: реформування України під час війни»

«Вокс Україна» запрошує на міжнародну конференцію «Вперед і вгору: реформування України під час війни»

25 Квітня 2023
FacebookTwitterTelegram
171

Повномасштабне вторгнення рф в Україну поставило країну перед низкою значних викликів. Весь попередній рік Україні доводилося показувати свою спроможність і на полі бою, і у підтримці українців, які втратили домівку чи роботу, і у реформах, що мають рухати країну вперед.

Як вийшло впоратися з цими завданнями, які історії успіху час масштабувати та які уроки засвоїти, поговоримо на міжнародній конференції «Вперед і вгору: реформування України під час війни»

Конференція відбудеться 19 травня у гібридному форматі: у місті Київ та з трансляцією для зареєстрованих учасників.

Організатор події — аналітична платформа «Вокс Україна» за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).

Головний медіапартнер — Медіацентр Україна. Медіапартнери: Вечір.Media, SPEKA, The Page, Громадське радіо.

Конференція збере разом українських та закордонних урядовців, державних службовців(иць), представників(ць) бізнесу, експертів(ок) та представників(ць) громадянського суспільства для продуктивної дискусії та обміном досвідом.

Серед доповідачів — представник України у Світовому банку Роман Качур, президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм, ексміністр фінансів Словаччини та ексрадник прем’єр-міністра України Іван Міклош та інші відомі професіонали.

Ведучий події — експерт з комунікацій з багаторічним досвідом в державному та приватному секторі Ярема Дух.

Докладно про подію та реєстрація: conference.voxukraine.org

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний