Воркшоп «Вступ до програмування R для аналізу даних»

Воркшоп «Вступ до програмування R для аналізу даних»

12 Серпня 2022
FacebookTwitterTelegram
376

Працюєте з даними і хочете працювати ефективніше? Ще не працюєте, але прагнете навчитись? Пропонуємо це зробити разом із нами під час благодійного воркшопу «Вступ до програмування R для аналізу даних».

Під час воркшопу познайомимося з мовою програмування R, яка є одним із найпопулярніших інструментів для аналізу даних. Також навчимося користуватися пакетом Tidyverse, що значно полегшує роботу в R та надає додаткові функції. Розглянемо, як завантажувати, змінювати та чистити дані в R, а також опануємо основи візуалізації даних.

Воркшоп проведе Дарія Михайлишина, студентка аспірантури з економіки Болонського університету. Раніше Дарія працювала в українському аналітичному центрі «Центр економічної стратегії». Її досвід роботи в R — близько п’яти років.

Коли? 18 серпня. Тривалість події — 2 години (з 16:00 до 18:00)

Воркшоп буде корисним усім, хто працює з даними: аналітикам даних, економістам, соціологам, а також студентам та викладачам соціальних та економічних напрямків.

Реєструйтеся на воркшоп за посиланням.

Заповнюючи гугл-форму, додайте скріншот, який підтвердить, що ви вже задонатили на один із рахунків для допомоги ЗСУ чи на рахунок обраного Вами благодійного фонду. Сума благодійного внеску має бути вищою за 100 гривень.

Напередодні події Ви отримаєте лист-запрошення із лінком на ZOOM.

Якщо Ви оплатите воркшоп, але з тих чи інших причин не зможете взяти в ньому участь, ми надішлемо Вам запис за запитом.

Якісний продукт для розвитку — наша соціальна відповідальність.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний