Welcome to the club: Шукаємо найкращих редакторів локальних медіа | VoxUkraine

Welcome to the club: Шукаємо найкращих редакторів локальних медіа

6 Листопада 2018
FacebookTwitterTelegram
4729

VoxConnector створює Editor’s Clubспільноту найкращих журналістів та редакторів локальних медіа, які відновлюють та розвивають економічну журналістику в Україні. Відкрито конкурсний відбір для 15 нових членів.

Клуб має три основні задачі – підвищити рівень знань медійників у секторах української економіки, що найбільш динамічно трансформуються, та навчити створювати якісний економічний контент; надати доступ та налагодити сталий контакт з компетентними галузевими експертами і урядовцями; створити спільноту небайдужих та професійних редакторів-журналістів.    

У рамках Клубу учасники набору 2018-2019:   

  • пройдуть 4-модульну навчальну програму:  у фокусі реальна економіка, сфери енергетики, охорона здоров’я, АПК та євроінтеграція;    
  • розширять професійний networking: Викладачами, спікерами та менторами програми будуть провідні аналітики, фахові експерти та урядовці;
  • отримають менторську підтримку від редакторів топових ЗМІ для особистого розвитку та розвитку власних редакцій;
  • матимуть доступ до ексклюзивного контенту від експертів VoxConnector.
  • реалізують декілька спецпроектів з фокусом на власний регіон.

Навчальні сесії відбуватимуться в Києві 21-22 грудня, 25-26 січня, 22-23 березня та 24-25 травня. Кожної сесії на учасників чекають лекції та воркшопи від провідних експертів, зустрічі та інтерв’ю з урядовцями, інтерактивні завдання та майстер-класи від журналістів та редакторів топових національних ЗМІ.

Ментори і спікери

Вашими менторами будуть Дмитро Дєнков, головний редактор «Економічної правди», Олена Шкарпова, лідерка проекту VoxCheck, Галина Калачова, заступниця головного редактора «Економічної правди», В’ячеслав Садовничий, FinClub, та інші. 

Серед запрошених спікерів: Уляна Супрун, в.о. Міністра охорони здоров’я України, Олег Петренко, Голова НСЗУ, Наталя Бойко, заступниця Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції, Роман Ніцович, Керівник проектів та програм, Dixie, Ольга Трофімцева, заступниця Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції, Тарас Висоцький, голова УКАБ, Мар’яна Каганяк, керівник Офісу з просування експорту та інші.

Дорадча рада проекту:

Борис Давиденко, головний редактор та CEO VoxUkraine, Тетяна Тищук, лідерка проекту iMoRe, Євген Заславський, виконавчий директор Media Development Foundation, Тарас Качка, стратегічний радник МФ «Відродження», Гліб Вишлінський, виконавчий директор Центру економічної стратегії, Дарина Марчак, радниця Міністра КМУ, Катерина Глазкова, виконавча директорка Спілки українських підприємців.

Щоб подати заявку на участь, потрібно заповнити анкету за посиланням до 23 листопада. Запрошуються тільки регіональні редактори. Відбір проходитиме на конкурсній основі. Результати відбору оголосимо 27 листопада.

Організатори забезпечують витрати на транспорт, проживання та харчування учасників.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Посольства Нідерландів в Україні та Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

З усіх питань пишіть або телефонуйте: Юля Мінчева, менеджер проекту, тел. 093 726 02 74, email [email protected]

Чекаємо на ваші заявки та бажаємо успіхів!

Автори