Запрошуємо на конференцію «Модернізація 2021: роль інституцій та ефективного управління» | VoxUkraine

Запрошуємо на конференцію «Модернізація 2021: роль інституцій та ефективного управління»

21 Квітня 2021
FacebookTwitterTelegram
968

27 квітня 2021 аналітичний центр «Вокс Україна» та GIZ проводять конференцію, присвячену державному управлінню. Ми пропонуємо критично поглянути на сьогоднішній стан державного управління в країні та обговорити його розвиток.

У 2014 році розпочалася децентралізація, а трохи пізніше — реформа державної служби. Це дві ключові реформи державного управління. 

Що змінилося для кожного з нас внаслідок цих реформ? Чи відчули ми зміни у сфері надання адміністративних послуг?Чи долучаються громадяни до управління своїми громадами? Наскільки стійкими є нові чи трансформовані інституції та чи не буде відкату назад?

Ми запросили ключових стейкхолдерів реформи, експертів та професіоналів, які мають стратегічне і практичне бачення ситуації, поділитися своїми інсайтами та баченням майбутнього державного управління та державної служби.

Детальна інформація та реєстрація за посиланням.

Захід відбудеться в рамках проекту Budget Watchdog, що реалізується за підтримки Уряду Німеччини через проект «Ефективне управління державними фінансами ІІІ», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний