Журнал | VoxUkraine

Журнал аналітичної платформи «Вокс Україна»

У журналі ми публікуємо статті про економіку, державне управління, суспільство, реформи. Усі матеріали проходять редагування та відповідають нашим стандартам якості: побудовані логічно, без оціночних суджень, спираються на дані та дослідження визнаних науковців. Перейти на головну сторінку журналу.

Наша редакційна політика

В основі редакційної політики — міжнародний науковий стандарт. Кожна стаття проходить процес редагування (peer-review). Двоє членів редколегії незалежно один від одного переглядають текст та працюють з автором поки стаття не досягає якості достатньої для публікації. Детальніше про редполітику — тут.

Редакційна колегія «Вокс Україна»

Хочете стати автором «Вокса»?

Кожен може запропонувати свою статтю. Для нас пишуть нобелівські лауреати й студенти, провідні експерти та аналітики, громадські діячі та бізнесмени. Важливо, аби автор був готовий разом з редакторами працювати над статтею. Прочитайте, як стати автором або подивіться повний список авторів.

Для журналістів та ЗМІ

Якщо хочете опублікувати статтю у себе на сайті

Ми — за. Але, будь ласка, не змінюйте контент статті (текст, зображення, таблиці) та додайте активне посилання на «Вокс».

Якщо хочете взяти коментар у наших експертів

Ми коментуємо економічні процеси та реформи, а також пояснюємо речі, які викликають ускладнення. Щоб отримати коментар, заповніть цю гугл-форму.

Якщо хочете краще розбиратися в економічних процесах

Станьте членом клубу редакторів «Вокс Коннектор» або пройдіть програму Центру економічної журналістики. Дізнатися про них можна тут.

Є питання?