Зустріч-воркшоп «Хто з депутатів насправді робить реформи?» | VoxUkraine

Зустріч-воркшоп «Хто з депутатів насправді робить реформи?»

3 Березня 2020
FacebookTwitterTelegram
2754

Медіа часто підсвічують тих, хто красивіше говорить та «голосніше кричить». Через це справжні реформатори та професіонали можуть залишитися поза увагою суспільства. Чи відбувається так в Україні? Дуже часто! Це веде до браку довіри до парламенту, адже увага прикута не до тих, хто справді працює, а до тих, хто вміє збурювати настої.

Ми розробили інструмент, який дозволяє проаналізувати роботу депутатів у Верховній Раді – побачити хто голосує за реформи, а хто ні, хто відвідує парламент, а хто – лише телешоу. ККД депутата можно використовувати, щоб перевірити, як працює народний обранець, за якого ви голосували, чи для того, щоб зробити усвідомлений вибір у майбутньому. 

Цей інструмент побудований на Індексі реформ, який ми рахуємо з 2015 року. Ось тут можна знайти всі закони, дотичні до економіки, що суттєво змінили «правила гри» в Україні. Індекс стане у пригоді, щоб зрозуміти, у яких напрямках реформи рухаються, а де «поставлені на паузу», хто головний реформатор та який Кабмін зробив більше реформ.

Зустріч-воркшоп складатиметься з 3-х частин:

  1. Євгенія Кравчук, заступниця Голови фракції «Слуга народу», розповість, як партії вдалося «захопити» лідерство у рейтингу корисності депутатів та як проходить підготовка до голосувань у фракції СН – 15 хвилин виступ, 5 хвилин Q&A.
  2. Марина Отт, лідерка проекту DataVox, поділиться цікавинками, які здатен показати інструмент ККД депутата (наприклад, чи знали ви, що жінки голосують краще за чоловіків?) та розповість, як ним користуватися – 15 хвилин виступ, 5 хвилин Q&A.
  3. Тетяна Тищук, лідерка проекту Індекс реформ, розкаже про реформи та антиреформи, проголосовані новим парламентом, та покаже, як отримати максимум користі від інструменту Індекс реформ – 15 хвилин виступ, 5 хвилин Q&A.

Модерує Андрій Яніцький, керівник Центру удосконалення економічної журналістики при KSE.

Захід лише для журналістів. Реєстрація за посиланням.

Подія відбудеться 11 березня об 11:00. Місце проведення повідомимо підтвердженим учасникам.

Автори

Застереження

Автор не є співробітником, не консультує, не володіє акціями та не отримує фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний