БЕЗПІДСТАВНО: Зйомки в лікарні доводять, що пандемії коронавірусу не існує

БЕЗПІДСТАВНО: Зйомки в лікарні доводять, що пандемії коронавірусу не існує

29 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
295

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео, де зображують зйомки у лікарні. Цим відео намагаються довести, що пандемія — це лише постановка і навантаження у лікарнях існує лише для камер.

Скриншот допису, який поширюють у Facebook

Утім, безпідставно вважати, що це відео свідчить про фейкову або вигадану пандемію. Далі пояснюємо чому.

Ми спробували знайти походження відео через стоп-кадри. Проте пошук у Google та Bing не дав результатів через низьку якість відео. Тобто достеменно не відомо, що, де і за участю кого знімали. До речі, раніше ми вже неодноразово викривали схожі маніпуляції із відео, які нібито доводили, що пандемія — це лише постановка для кіно. Наприклад, автори фейків використовували кадри зі зйомок реклами, кліпів та підготовки до протесту як докази того, що пандемії немає.

До того ж стверджувати, що пандемії не існує — безпідставно. Вірус SARS-CoV-2 був ідентифікований китайською владою 7 січня 2020 року, після чого було проведено секвенування його генетичного матеріалу. Канадські вчені виділили вірус 12 березня 2020 року. Станом на 29 грудня 2021 року у світі зафіксовано понад 280 млн випадків коронавірусу, з яких майже 5,5 млн — летальні.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний