ФЕЙК: Резніков подарував доньці будинок в Каннах, куплений за гроші союзників

ФЕЙК: Резніков подарував доньці будинок в Каннах, куплений за гроші союзників

31 Липня 2023
FacebookTwitterTelegram
7133

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють скріншот із відео про те, що міністр оборони України Олексій Резніков нібито подарував доньці на весілля будинок у Каннах за 7 млн євро, куплений за гроші союзників.

Утім, це фейк. Показаний на відео будинок насправді досі знаходиться у продажу. 

Скриншот допису

Відео вперше опублікував користувач тіктоку під ніком «vladyslavyashchenko1». У відео йдеться про те, що донька Резнікова придбала будинок за 7 млн євро у місті Валлоріс, що поруч із Каннами. У нібито придбаному будинку, показаному на фото, є басейн, ліфт та 7 спалень. Однак зворотний пошук у Google показав, що насправді будинок досі знаходиться у продажу, та коштує не 7, а майже 12 млн євро. 

Ліворуч: скриншот з відео. Джерело: тікток. Праворуч: реальна інформація про будинок на фото. Джерело: Christine`s International Real Estate

До того ж новин про подібні факти розкрадання немає і від українських розслідувачів. Наприклад, про це не писали Центр протидії корупції, «Слідство.info», «Bihus.info»  «Схеми» («Радіо Свобода») чи інші журналісти-розслідувачі. 

Раніше VoxCheck спростовував фейкові заяви щодо рейтингу найбагатших українців, до якого нібито ввійшли Олексій Резніков, Володимир Зеленський, Дмитро Кулеба, Володимир Кличко та Михайло Подоляк.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний